smartphone

Menu

Gabinety współpracujące

Dental Republic
Kwiatowa 6D, 87-100 Toruń, Polska
KCM Clinic, Szpital Wielospecjalistyczny, Klinika Stomatologiczna
Bankowa 5/7, 58-500 Jelenia Góra
Stomatologia Na Malarzy
Leona Wyczółkowskiego 6, 65-140 Zielona Góra

Chirurg stomatolog Konin

Planujesz skorzystać z usług specjalisty, jakim jest chirurg szczękowy Konin? Zapraszamy do naszej kliniki. Specjalizujemy się w chirurgii szczękowej i estetycznej stomatologii, a nasz doświadczony chirurg stomatolog Konin zapewni Wam najwyższy poziom opieki podczas zabiegów. Dbamy o to, aby każdy pacjent czuł się u nas komfortowo i bezpiecznie. Wybierz piękny, promienny uśmiech bez bólu!

Nowoczesna stomatologia w twoim zasięgu

Profesjonalizm w dziedzinie chirurgii szczękowej Konin

Posiadamy szerokie kompetencje w zakresie chirurgii stomatologicznej. Nasza klinika dysponuje najnowocześniejszym sprzętem oraz dostępem do technologii, które minimalizują ból do zera, dodatkowo tworząc nowe możliwości w dziedzinie medycyny estetycznej oraz chirurgii szczękowej.

 

Jakie są korzyści z naszych usług stomatologii estetycznej Konin?

  • Profesjonalizm i doświadczenie – posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie stomatologii estetycznej. Jesteśmy gotowi dostarczać  najwyższej jakości usługi dla naszych pacjentów,

  • Bezbolesne zabiegi – dzięki nowoczesnym technologiom i najnowszym technikom jesteśmy w stanie zapewnić komfortowe i minimalnie inwazyjne zabiegi,

  • Indywidualne podejście – dokładamy wszelkich starań, aby zrozumieć unikalne potrzeby każdego pacjenta i opracować indywidualne plany leczenia.

Umów konsultację już dzisiaj

MasterImplant-foto-hero

Chirurgia stomatologiczna Konin – jakie usługi wykonujemy?

Klinika Master Implant oferuje szereg zabiegów z zakresu różnych dziedzin chirurgii stomatologicznej. Każdy z nich poprzedza wywiad z pacjentem oraz kompleksowa diagnostyka wraz z tomografią.

Nasze zabiegi są całkowicie bezbolesne i bezpieczne, wykonywane w znieczuleniu miejscowym przy pomocy specjalnej nawigacji, która umożliwia precyzyjne umiejscowienie implantu w kości. Wykonujemy także leczenie w sedacji.

 

Specjalizujemy się w następujących obszarach:

  • implantologia – dzięki pobraniu wycisku nowoczesnym skanerem wewnątrzustnym wykonamy idealnie dopasowaną pracę protetyczną;

  • odbudowa kości i tkanek miękkich;

  • ekstrakcja zębów, w tym także zębów mądrości;

  • chirurgia estetyczna przyzębia;

  • medycyna estetyczna;

  • diagnostyka 3D.

Najlepszy chirurg szczękowy Konin – zapraszamy!

Jeśli szukasz doświadczonego chirurga stomatologa w Koninie, skontaktuj się z nami. Możemy zaplanować konsultację i omówić Twoje potrzeby i oczekiwania. Wierzymy, że każdy pacjent zasługuje na zdrowy i piękny uśmiech, a my jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci go osiągnąć.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną gamą naszych usług stomatologicznych na naszej stronie internetowej. Nasza oferta obejmuje również:

Skontaktuj się ze mną

lek. dent. Filip Janiak

Imię i nazwisko *
Telefon
E-mail *
Temat
Wiadomość *

Skontaktuj się telefonicznie z gabinetem, w którym chcesz umówić wizytę.