Menu

Gabinety współpracujące

Kardiodent s.c.
ul. Strażacka 2, 78-400 Szczecinek
Indywidualna Praktyka Lekarska lek. dent. Kamil Zacharski
ul.Wojska Polskiego 89, 86-100 Świecie
Dental Studio Ślesin lek. dent. Anna Mazurek-Witkowska
ul. Jasna 1, 62-561 Ślesin

Tomografia zęba Szczecinek

W Klinice Chirurgii Stomatologicznej Master Implant oferujemy prześwietlenie zęba Szczecinek z wykorzystaniem nowoczesnej tomografii komputerowej CBCT. Technologia ta umożliwia uzyskanie trójwymiarowych obrazów zębów i ich otoczenia, co jest kluczowe dla dokładnej diagnozy i skutecznego planowania leczenia. Nasze prześwietlenia są szybkie, bezpieczne i przynoszą minimalne obciążenie promieniowaniem dla pacjentów. Zapewniamy, że każde badanie przeprowadzane jest z najwyższą starannością, aby dostarczyć niezbędne informacje do optymalnego leczenia stomatologicznego. Wybierając naszą klinikę, decydujesz się na profesjonalizm i nowoczesność, które przekładają się na zdrowie i komfort Twojego uśmiechu.

Nowoczesna stomatologia w twoim zasięgu

Umów konsultację już dzisiaj

MasterImplant-foto-hero

TOMOGRAFIA KOMPUTEROWA ZĘBA SZCZECINEK — DOKŁADNOŚĆ, PRECYZJA, BEZPIECZEŃSTWO​

W Master Implant stawiamy na nowoczesność i skuteczność w diagnozowaniu problemów dentystycznych. Wykonujemy prześwietlenie zębów Szczecinek za pomocą innowacyjnej tomografii komputerowej CBCT, co umożliwia dokładne i szczegółowe obrazowanie stanu zdrowia jamy ustnej. Zalety tomografii komputerowej zęba Szczecinek to przede wszystkim:

  • dokładna diagnostyka — CBCT zęba Szczecinek dostarcza wyraźne, trójwymiarowe obrazy struktury zębów i tkanki kostnej, co jest nieocenione w planowaniu skomplikowanych procedur, takich jak chirurgiczna ekstrakcja zęba Szczecinek, leczenie recesji dziąseł Szczecinek czy implanty Szczecinek;
  • bezpieczeństwo — minimalizacja dawki promieniowania przy maksymalizacji jakości obrazowania to gwarancja bezpieczeństwa i komfortu pacjenta;
  • szybkie wyniki — dzięki nowoczesnym technologiom, zdjęcie 3d zębów szczecinek jest dostępne niemal natychmiast, co przyspiesza proces diagnozy i leczenia.

Umów się na konsultację

Chirurg stomatolog Szczecinek w Master Implant, to profesjonalizm, zaangażowanie i doświadczenie. Oferujemy nie tylko zaawansowaną diagnostykę, ale i szeroki zakres zabiegów, które pomogą Ci zachować zdrowy i piękny uśmiech. Odwiedź Master Implant, gdzie technologia spotyka się z troską o Twoje zdrowie dentystyczne. Zadbaj o swój uśmiech jeszcze dziś!

Zaufaj ekspertom i wybierz Master Implant

W Master Implant zawsze stawiamy na jakość usług i bezpieczeństwo pacjenta. Z nami Twój uśmiech jest w dobrych rękach. Jeśli potrzebujesz wsparcia, możesz liczyć na naszych lekarzy, którzy służą dobrą radą i podpowiedzą, jak powinieneś skutecznie zadbać o swoje uzębienie. Nie czekaj, już teraz umów się na wizytę do Master Implant. 

 

Działamy też na terenie innych miejscowości:

Skontaktuj się ze mną

Imię i nazwisko *
Telefon
E-mail *
Temat
Wiadomość *

Skontaktuj się telefonicznie z gabinetem, w którym chcesz umówić wizytę.